вівторок, 26 жовтня 2010 р.

Волинь - Динамо

24 жовтня у м. Луцьк відбувся матч 14 туру Волинь - Динамо.

Перша атака Динамо і вже перший гол, на 3 хвилині Андрій Ярмоленко в штрафному майданчику красиво з розвороту пробив зі своєї робочої ноги, 0:1. Далі Динамо тільки атакувало, але волинь відбивалася, але Ярмоленко віддав пас на Мілевського, а він віддав пас знову на Ярмоленко і Андрій не дуже сильно закотив м'яч в ворота, 0:2. Потім у Волині відкрилось друге дихання і вони мали декілька нагод, але не скористались ними.
Перерив
Другий тайм - кошмар, команди програли 15 хвилин і прожектори потухли, матч суддя зупинив, продовжувалось це хвилин 10. Потім Волинь кинулась в атаку і з кутового на 51 хвилині Скоба уліпив м'яч у ворота, 1:2. Далі динамо оборонялось, як могло і тому матч закінчився з рахунком 1:2.