пʼятницю, 22 жовтня 2010 р.

Огляд матчу АЗ - Динамо

21 жовтня відбувся матч 3 туру Ліги Європи, де АЗ приймав Динамо.

З перших хвилин Динамо атакувало, тому й змогло забити швидкий гол, на 16 хвилині Єременко з правого флангу віддав у воротарський майданчик на Мілевського і він з вбивчої позиції направив м'яч в ворота 0:1. Далі АЗ атакувало, Динамо оборонялось добре, але змогли пропустити, на 35 хвилині Ерик Фалкенбург вийшов сам на сам і обіграв Максима 1:1. Знову Днамо кинулось в атаку і змогли забити гол в роздягальню, на 39 хвилині Гусєв навісив і там двометровий Хічеріді забив гол.
Перерив
У другому таймі в господарів відкрилося друге дихання. АЗ тільки атакували, але ніяк не вдавалося забити, то виручав Максим Коваль, то виручали захисники. На останніх хвилинах у Динамо була небеспечна контратака, але тут воротар був на місті. Так і закінчився матч 1:2, Динамо перемогло.